"Praktyka czyni mistrza" IV Konwent Stolarki w Oleśnicy

Budowa i remont
czwartek, 03 kwietnia 2014 11:07

 

Serdecznie zapraszamy w dniach 11-12 kwietnia 2014 roku na IV interaktywny, profesjonalny i merytoryczny Konwent Stolarki pt. „Praktyka czyni mistrza” do Oleśnicy pod Wrocławiem.
Spotkania te są okazją do poznania nowych rozwiązań stolarskich. Na konwent, jak co roku przyjadą najlepsi z najlepszych: producenci, montażyści, liderzy i dostawcy rozwiązań stolarskich.
Na uczestników czeka wiele atrakcji, między innymi pokazy ciepłego montażu, prezentacje zastosowania poszczególnych akcesoriów takich jak okucia, pianki, szyby i rolety.
Największym magnesem dla montażystów oraz właścicieli salonów okiennych, będzie niewątpliwie spotkanie z prawnikiem, który opowie na wszelkie pytania dotyczące zmian w prawie, z uwzględnieniem tych, które nastąpią po 13 czerwca 2014 r. Będzie to trzygodzinny blok połączony z dyżurem prawnika na miejscu
Konwent skierowany jest przede wszystkim do osób, które profesjonalnie zajmują się stolarką tj. dilerów, montażystów, specjalistów obsługi klienta, kierowników sprzedaży i marketingu, do właścicieli małych i średnich firm producenckich, szefów serwisu i gwarancji, jak również osób odpowiedzialnych za eksport.
Targi odbędą się w hotelu Amber, Cieśle 47.
Piątek od 9.00 do 18.00
Sobota od 9.30 do 16.00
Wstęp na targi jest płatny.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież